Владика Микола Бичок відвідав Міграційний центр, VI Релігійний сніданок та парафіяльні спільноти у Канберрі (Австралія)

29 листопада 2022

Упродовж 24–27 листопада 2022 року владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, здійснив душпастирський візит до столиці Австралії — міста Канберри.

VI Релігійний сніданок та відвідини Міграційного центру

У четвер, 24 листопада, єпископ взяв участь у 6-ому релігійному сніданку, у якому беруть участь депутати, церковні лідери та усі ті, хто зацікавлений у цій важливій події. Під час цього молитовного сніданку владика Микола висловив свою вдячність усьому австралійському народові за молитву та підтримку України в часі війни, а також спільно з усіма присутніми помолився за мир та спокій в Україні.

Під час свого душпастирського візиту до столиці Австралії єпарх Мельбурнський відвідав також міграційний центр, який діє при Австралійській Конференції католицьких єпископів та допомагає Католицькій Церкві у міграції священників, сестер-монахинь та семінаристів для служіння або навчання в Австралії. Користуючись цією нагодою, владика Микола висловив щиру вдячність за допомогу, яку надає цей центр. Адже міграційний центр особливо допомагає у спровадженні нових священників до Мельбурнської єпархії, які прибувають сюди, щоб служити українцям, зокрема і у часі війни.

Літургія у храмі Святого Архистратига Михаїла у Квінбіені

У суботу, 26 листопада, єпископ відслужив Архиєрейську Божественну Літургію у храмі Святого Архистратига Михаїла у Квінбіені. Роздумуючи над євангелієм від Луки про покликання апостолів, владика сказав, що гідне подиву те, як апостоли залишають своє ремесло — роботу, яка давала їм прибуток — для того, щоб служити Христу та нести Його Слово навіть на край світу. «Такий вчинок та подальші дії апостолів свідчать про одне — вони цілковито довіряли Богу», — сказав єпископ. І продовжив: «У ці непрості часи ми, українці, маємо пам’ятати, що віра є дуже важливою у нашому житті. Дорогі у Христі брати і сестри, не забуваймо про те, що на цій дорозі переживань ми є не одні — з нами Бог».

Літургія у Канберрі та молитва за жертв Голодоморів в Україні

В останній день свого душпастирського візиту, у неділю, 27 листопада, владика Микола Бичок відслужив Архиєрейську Божественну Літургію у храмі Святого Володимира у Канберрі. У своїх роздумах над Архиєреською молитвою Христа, єпарх Мельбурнський зазначив наскільки важливою є молитва у нашому житті. Особливу увагу під час своєї проповіді владика звернув на лист Папи Франциска до українського народу, у якому Святіший Отець висловив свою підтримку та співпереживання усім українцям: «Я думаю про вас і з сердечною близькістю є з вами, захоплюючись тим, як ви долаєте ці тяжкі випробування». А єпископ на завершення усіх заохотив: «Нехай і на наших устах лунає молитва за наших братів і сестер в Україні».

Опісля Святої Літургії владика Микола спільно із православними братами біля монумента Жертв Голодомору помолився за душі усіх невинно вбитих під час цього геноциду, а також за тих, хто віддав своє життя за вільну і незалежну Україну.