Владика Микола Бичок відвідав клуб старших громадян у Брізбені

8 жовтня 2024

Цими днями владика Микола Бичок, єпископ Єпархії Святих апостолів Петра і Павла із осідком у м. Мельбурн (Австралія) перебуває з душпастирським візитом у місті Брізбен. У межах свого візиту у п’ятницю, 4 жовтня, він зустрівся з членами Клубу старших громадян, який діє при Українському народному домі.

Владика Микола Бичок відвідав клуб старших громадян у Брізбені

Клуб старших громадян у Брізбені розпочав свою діяльність у лютому 2018 року. Його метою є заохочення соціальної взаємодії українців віком від 50 років. Група відзначає досягнення членів, надає новини для спільноти та зазвичай виступає запрошений спікер. Члени насолоджуються ранковим чаєм та обідом разом, грають у настільні ігри та лото, а також спілкуються.

Учасникам надається можливість проявити творчість, розписуючи писанки та інші вироби.

Зустріч членів Клубу із владикою Миколою розпочалася зі спільної молитви за мир в Україні, за поранених, полонених та тих, хто зник безвісти. Відтак владика Микола поділився своїми враженнями від нещодавнього візиту до України та наголосив присутнім на важливості щоденної подяки Богові за мир і спокій, який вони мають у Австралії. Він закликав не забувати молитися за український народ і допомагати всіма можливими засобами. Про це пише пресслужба Мельбурнської єпархії Святих апостолів Петра і Павла.

Старші українці збираються в Українському народному домі щомісяця. На кожній зустрічі обов’язково присутні місцеві священники: о. Стефан Сапун та о. Мартин Арнольд з Української католицької парафії Покрову Пресвятої Богородиці, а також о. Юрій Федів з Української православної парафії Св. Миколая, тож вони долучилися і цього разу. Метою цих зустрічей є не лише спільне проведення часу, але й підтримка та збереження української мови, культури та традицій.

Учасники клубу були дуже раді зустрітися з владикою Миколою. «Ця зустріч була не тільки цікавою, а й духовно корисною для всіх присутніх. Вона стала ще одним нагадуванням про важливість єднання у молитві та підтримки українського народу в цей важкий час», — зазначили учасники зустрічі на завершення.