Владика Михаїл Бубній обговорив питання святкування Великодня в умовах карантину в Одеській мерії

14 квітня 2020

13 квітня 2020 року владика Михаїл Бубній, екзарх Одеський, та сотрудник катедральго храму о. Ігор Тарас взяли участь в обговоренні обмежувальних заходів у період святкування Великодня, що проходило в Одеській мерії.

Під час зустрічі було обговорено як відбуватимуться Богослужіння та освячення Пасок в умовах карантину.

Владика Михаїл, звертаючись до присутніх підкреслив: «Ми закликаємо наших мирян залишатися вдома і транслюємо Богослужіння онлайн. Також будемо освячувати Паски через сучасні засоби комунікації. В такий спосіб, я думаю, ми зможемо запобігти поширенню пандемії».

Також екзарх Одеський пригадав, що Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень і Великдень, зокрема, — щодо Сповіді і Причастя.

Серед присутніх на цій особливій зустрічі були: мер Одеси Геннадій Труханов, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций, а також представники УПЦ МП, ПЦУ та УГКЦ.

На завершення зустрічі було записано спеціальне відеозвернення до жителів міста та області.

За матеріалами Одеського екзархату УГКЦ