Владика Діонісій Ляхович відсвяткував 73-ій день народження

4 липня 2019

2 липня 2019 року владика Діонісій Ляхович, Апостольський Візитатор для українців греко-католиків Італії, у колі духовенства молитовно відсвяткував свій день народження.

Владика Діонісій Ляхович відсвяткував 73-ій день народження

З нагоди уродин єпископа до Рима зібралися регіональні провідники на чолі з о. Володимиром Волошином, національним координатором для українців Італії. Розділити радість з владикою прибув також ректор Колегії св. Йосафата о. Луїс Касіян, ЧСВВ, разом з владикою Володимиром Ковбичем, архиєпископом і митрополитом архиєпархії святого Івана Хрестителя в Куритибі (Бразилія).

Після подячного Молебня до Пресвятої Богородиці у храмі свв. Сергія і Вакха о. Володимир Волошин від імені усіх присутніх привітав владику Діонісія, висловлюючи вдячність за його пастирську опіку і любов, а особливо за те, що він як добрий батько творить духовну єдність та збирає всіх у своїх обіймах. У свою чергу владика Діонісій подякував за привітання. Пригадуючи слова, присутні на його єпископському гербі «Я між вами як той, що служить», архиєрей ще раз підтвердив, що його місія полягає в служінні, і що слід завжди дякувати та приймати від Бога все, до чого Він кличе.

Зібравшись разом після спільної молитви на коротку зустріч, душпастирі мали можливість всі разом поспілкуватися. На початок о. Володимир Волошин наголосив, що в сучасних реаліях постійних змін дуже важливо плекати сопричастя та єдність, адже диявол прагне її руйнувати. Тому необхідно не тільки роздумувати, але й спільними зусиллями творити її з Божою поміччю в дієвий спосіб. Також митрополит Володимир поділився інформацією та досвідом щодо реалій життя і душпастирства Української Греко-Католицької Церкви у Бразилії, яка має набагато довшу історію української еміграції, ніж Італія. Зокрема, це було корисним для присутніх, які могли співставити почуте з актуальним станом душпастирства в Італії та зробити корисні висновки.

Відтак всі разом продовжили святкування за спільною трапезою, спілкуючись та радіючи разом зі своїм єпископом.

За матеріалами Пресслужби Апостольського візитатора в Італії