Владика Богдан Данило про мить завершення карантину: «Запросім і помолімся один за одного»

23 квітня 2020

Єпископ Єпархії Святого Йосафата із осідком у м. Парма (штат Огайо, США) владика Богдан Данило звернувся до вірних та всіх людей доброї волі. У своєму зверненні він зазначив про те, що період карантину в Америці добігає до свого завершення, а тому Церква розпочинає готуватися до можливості знову прийняти вірних у своїх храмах.

«Я би хотів Вас щиро привітати із Воскресінням Христовим», — розпочав своє відеозвернення владика Богдан Данило, єпископ Єпархії Святого Йосафата із осідком у м. Парма (штат Огайо, США).

Відтак владика розповів про те, що держава та Церква вже ставлять питання щодо повернення до нормального життя без карантинних обмежень, а тому гоуються до цієї миті. «Церква і держава в Америці, Президент і губернатори говорять про те, що незабаром ми будемо повертатися до нормального життя. Це означає, що із Божою поміччю Ви також повернетеся до наших храмів, до церков, до можливості бачити один одного в неділю на богослужіннях. Я би із радістю хотів попросити Вас ще про одну річ перед тим, коли знову зможемо бути разом», — зазначив архиєрей.

Це прохання владики Богдана Данила полягає у запрошенні людей, які у свій час відійшли від церкви із різних особистих причин. «Запросім і помолімся один за одного. Особливо запросім до наших церков тих, які останніми роками не завжди були із нами в церкві: наших сусідів, знайомих, можливо, членів наших родин, які колись ходили до церкви, однак із певних причин сьогодні вони до неї не приходять. Якщо апостоли та жінки, котрі були свідками Воскресіння Христового змогли розповісти про Добру Новину про Воскреслого Христа цілому світові, то яким же важливим для нас, — для тих, хто пережив ці дні пандемії коронавірусу і, мабуть, чекав на можливість прийти до храму, — у цьому Божому домі помолитися, подякувати Богові за ласку життя, здоров’я, опіки. Як добре було б запросити інших! Кожен із нас знає щонайменше п’ять-десять осіб із наших знайомих, близьких та родини, які сьогодні не ходять до церкви. Помоліться за них. Опісля цього, запросіть їх, щоб вони повернулися додому, до дому молитви і разом з нами в радості прославляли Воскреслого Христа», — продовжив єпископ.

Наприкінці, владика Богдан Данило, єпарх Пармський, запевнив усіх слухачів у тому, що Церква чекає на них: «Я чекаю на Вас, наші отці чекають на Вас. Хай Бог благсоловить вас! Христос Воскрес!»