«Відкрийте, будь ласка, свої серця та протягніть руку допомоги нашій стражденній Україні», — владика Миколай Бичок в Аделаїді (Австралія)

15 березня 2022

13 березня 2022 року владика Микола Бичок, єпископ Мельбурнської єпархії Святих верховних апостолів Петра і Павла, відвідав парафію Святих Володимира і Ольга в Аделаїді.

Перед храмом архиєрея зустріли о. Зеньо Рацький, парох парафії, та отець Павло Бабій. Від імені храму владику привітали з хлібом і сіллю пані Ірина Нетреб’юк, голова Парафіяльної Ради та пані Христина Решітник.

В часі проповіді архиєрей підкреслив, «що це не ми шукаємо Господа, Він перший хто шукає нас. „Він перший полюбив нас безмірною любов’ю. Покликання перших учнів є яскравим прикладом цього. Филип, відгукнувшись на запрошення Учителя, відразу поділився цією новиною з Натанаїлом. Прийди і подивись. Саме ці слова запрошення є актуальними і сьогодні. Допоможімо пізнати іншим, яким добрим і благим є Господь“.

На закінчення Архиєрейської Святої Літургії всі присутні разом помолилися за мир та спокій в Україні, а також за всіх полеглих воїнів та невинних людей у цій війні. Відтак владика Миколай склав подяку о. Зеню Рацькому та о. Павлу Бабію за довголітнє служіння, а також парафіяльній раді та всім парафіянам. Також архиєрей закликав всіх присутніх до подальшої молитви за мир та спокій в Україні.

Після відправи в церковній залі відбувся святковий обід, де всі бажаючі мали особливу нагоду поспілкуватися зі своїм архипастирем. Варто зазначити, що на обіді був також присутній о. Михайло Бик, настоятель храму Св. Михаїла Архистрарига від Православної Церкви України.

У своєму прощальному слові єпарх Мельбурнський владика Миколай Бичок наголосив, що «цей Великий піст для кожного з нас є особливим, оскільки Україна перебуває у стані війни та продовжує боротися за свою незалежність. Сьогодні слова „дайте милостиню потребуючим“ мають неабияке значення. Відкрийте, будь ласка, свої серця та протягніть руку допомоги нашій стражденній Україні, а Господь віддячить Вам сторицею». Святкування закінчилося архиєрейським благословенням.

Bishop Mykola Bychok visited the Parish

of Saints Volodymyr and Olga in Adelaide, Australia

On March 13, Bishop Mykola Bychok visited the parish of Saints Volodymyr and Olga in Adelaide. In front of the church the Bishop was met by Fr. Zenyo Racki, parish priest and father Paul Babie. On behalf of the church, the bishop was greeted with bread and salt by Mrs. Iryna Netrebyuk, the head of the Parish Council and Mrs. Khrystyna Reshitnyk.

During the sermon, the Bishop said: «It is not we who seek the Lord, He is the first who seek us — He was the first to love us with an immeasurable love. The vocation of the first disciples is a vivid example of this, where Philip, responding to the Master’s invitation, immediately shared this news with Nathanael. Come and see. These words of invitation are relevant today. Let’s help others know what a good and kind Lord He is».

At the end of the Hierarchial Divine Liturgy, all those present prayed together for peace and tranquility in Ukraine, as well as for all the fallen soldiers and ordinary innocent people in this war. Then the Bishop thanked Fr. Zenio Racki and Fr. Paul Babie for their long ministry, as well as the Parish Council and all the parishioners. The Bishop also called on all present to continue praying for peace and tranquility in Ukraine.

After the service, a festive dinner was held in the church hall, where everyone had a special opportunity to talk to their Archpastor. It is worth noting that Fr. Mykhailo Byk, administrator of the Church of St. Michael the Archangel of the Orthodox Church of Ukraine was present at this dinner. In his farewell speech, the Bishop stressed that «this Lent is special for each of us, because Ukraine is at war and continues to fight for its independence. Today, the words „give alms to the needy“ are very important. Please open your hearts and lend a helping hand to our suffering Ukraine, and the Lord will thank you a hundredfold». The celebration ended with the Bishop’s blessing.