В Апостольському екзархаті у Німеччині та країнах Скандинавії утворено нові екзархальні комісії

12 січня 2022

Наприкінці минулого 2021 року, 24 грудня, владика Богдан Дзюрах, апостольський екзарх у Німеччині та країнах Скандинавії утворив низку нових комісій для оживлення душпастирського служіння.

Про це повідомляє пресслужба Апостольського екзархату у Німеччині та країнах Скандинавії.

Зокрема було утворено Біблійно-катехитичну комісію на чолі із о. Василем Тиховичем, Комісію екуменічних та міжрелігійних зв’язків на чолі із о. Володимиром Війтовичем, Комісію соціально-харитативного служіння під проводом о. Романа Максимціва, Комісію у справах мирян, подружжя і родини під проводом о. Павла Цвьока, Комісію у справах молоді та академічного душпастирства на чолі із о. Богданом Підлесецьким, Літургійну комісію на чолі із о. Андрієм Химчуком.

Метою утворення екзархальних комісій, за словами апостольського екзарха владики Богдана Дзюраха, є оживлення душпастирського служіння для наших вірних на теренах Німеччини та країн Скандинавії, координування та пропозиція душпастирських ініціатив та проєктів, допомога архиєреєві у визначених для комісій ділянках церковного життя.

«Нехай новоутворені комісії та їхні члени стануть знаком близькості та спільного шляху, яким прагнемо йти разом із нашими вірними, взаємно служачи один одному у різних ділянках нашого життя», — зазначив владика Богдан Дзюрах.

Декрети про створення нових комісій та призначення їхніх членів набрали чинності із 1 січня 2022 року.