Українці в Угорщині відзначили День Гідності та Свободи

22 листопада 2021

21 листопада, в День архистратига Михаїла, українська громада відзначила День Гідності та Свободи. З цієї нагоди, на парафії Покрови Богородиці УГКЦ в Будапешті відбулася молитва за Україну в якій взяли участь представники різних громадських організацій та українські дипломати в Угорщині.

Українці в Угорщині відзначили День Гідності та Свободи

Під час недільної проповіді, духовний наставник громади о. Дам’ян Габорій підкреслив важливість цієї дати, яка нагадує, «що добро завжди перемагає зло. За прикладом Героїв Небесної сотні, стараймося завжди боронити гідність та свободу людського життя».

Після Божественної Літургії до присутніх в храмі з промовою звернулися посол України в Угорщині п. Любов Непоп, Голова Товариства української культури в Угорщині п. Хортяні Ярослава. В свою чергу, п. Оксана Габорій процитувала вірш «Народе мій!» Людмили Яцури.

На завершення, отець Дам’ян Габорій, подякував присутнім, що в такий важливий День для українців, українська громада зібралася на спільне богослужіння, щоб помолитися за Україну.

За матеріалами пресслужби УГКЦ в Угорщині