Українську молодь запрошують на онлайновий День духовної віднови

4 квітня 2021

Запрошуємо усіх доєднатися 10 квітня, з 14.00 до 18.00, до онлайнового Дня духової віднови під проводом владики Кеннета Новаківського та трьох священників-блогерів ― падре Сержа, отця Тараса Бровді, отця Романа Демуша.

Українську молодь запрошують на онлайновий День духовної віднови

Зареєструватися на День духовної віднови можете ТУТ!

«Ця ініціатива стане цінною пропозицією „однорідної“ якісної духовної формації, а також — зустрічі молодіжних представників із різних єпархій УГКЦ. Сподіваємося, що так ще краще зуміємо проявити та досвідчити глобальність нашої Церкви, а такий День духовної віднови сприятиме атмосфері творення єдиного молодіжного простору УГКЦ у його духовному вимірі, рівно ж як і побудові синодальності Церкви у світлі постинодального поучення Christus Vivit», ― зазначив заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ отець Роман Демуш.

ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА ДНЯ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ, 10 квітня 2021

Єдиний молодіжний простір УГКЦ

14:00 — підключення усіх учасників, привітання
14:10 — коротка інформація про організацію роботи в ZOOM та ознайомлення з програмою
14:20 — знайомство учасників, представлення
14:30 — початкова молитва, впровадження

15:00 — духовне слово владики Кеннета Новаківського
15:30 — питання молоді до владики (спілкування-діалог)

16:00 — молитва прослави разом із гуртом «Кана»

16:30 — праця в трьох групах з отцями-блогерами, поглиблення тематик # за_пости; момент ділення (Падре Серж, о. Тарас Бровді, о. Роман Демуш)

17:30 — підсумок та кінцева молитва.
18:00 — закінчення програми.

За матеріалами інтернет-ресурсу «Дивенсвіт»