Українські спільноти із різних міст Італії здійснили спільне паломництво до мощів св. Миколая

21 грудня 2019

У неділю, 15 грудня 2019 року, українці із різних куточків Італії здійснили чергове спільне паломництво до мощів св. Миколая Чудотворця, які знаходяться в м. Барі.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив преосвященний владика Діонісій Ляхович, делегат Апостольського екзархату для українців греко-католиків в Італії у співслужінні: о. Олега Григореця, декана о. Романа Кривого, о. Володимира Медвідя, о. Юрія Ходаня, о. Тараса Остафіїва, о. Василя Золотого, о. Василя Вербіцького, о. Дмитра Кудіна, о. Августина Баб’яка, о. Ігоря Данильчука, о. Юліана Скасківа, о. Ігоря Стуса, о. Тараса Зуба, о. Івана Борина, о. Миколи Хом’яка, о. Ігоря Горішного. Супроводжував Архиєрейську Літургію церковний хор із м. Ферарра.

У своїй проповіді архиєрей звернув увагу на те, якою має бути справжня людина і яким повинно бути її життя. По завершенні Літургії владика Діонісій подякував священникам за співслужіння, а вірним за спільну молитву та уділив своє архиєрейське благословення.

На цьогорічну прощу до Барі чисельно прибули українські церковні спільноти із Фоджа, Барі, Авеліно, Беневенто, Каттоліка, Пезаро, Фано, Беллуно, Рима, Перуджа, Феррара, Терні, Тренто, Казерта, Нола, Оттавіано, Сомма Везувіана, Помпеї, Неаполя, Салерно, Баттіпалія, Капуа, Мондрагоне та Аверса.

За матеріалами о. Івана Борина для Апостольського екзархату в Італії