У Вінніпезі відбувся духовно-мистецький захід «Через хрест до воскресіння»

25 квітня 2021

23 квітня в архикатедральному соборі Святих Володимира і Ольги у Вінніпезі (Канада) відбувся духовно-мистецький захід «Через хрест до воскресіння». Його організували парафіяни катедри.

У Вінніпезі відбувся духовно-мистецький захід «Через хрест до воскресіння»

Дуже тішить, що велику частину завдань в підготовці цього великопосного дійства взяла на себе молодь, адже на Квітну неділю в УГКЦ є День молоді. Настоятель парафії о. Ігор Швед просить підтримати молодь у їхніх спробах і стараннях. До спільної молитви запрошували також і онлайн: Sts Volodymyr & Olha Ukrainian Catholic Cathedral — YouTube.

«Там є і Пилат, і Петро, і Юда, і Симеон з Киринеї, і Вероніка, і Марія Магдалина, і Пресвята Богородиця, і Іван, дякуючи старанням всіх учасників, особливо музичному супроводу братів Степана, Ярослава та Олеся Пачесів під керівництвом п. Мирослави Пачес. Такі події об’єднують і сприяють формуванню парафії», ‒ зазначають організатори на вебсторінці катедри.

«Великий піст ‒ час призадуми над Божою любов’ю до цілого людства і до кожного зокрема, над Його жертвою на хресті за всіх нас. В центрі Великого посту стоїть хрест ‒ „німий свідок любові“. Кожному в час посту варто зупинитися і побути в тиші з Розп’ятим на хресті Христом, усвідомити свій гріх, який прибиває Ісуса до хреста, знайти себе серед тих, які Його засудили, супроводжували на Його дорозі страстей, стояли під хрестом. У цьому нам допомагає багато великопосних богослужінь ‒ Літургія Напередосвячених Дарів, Хресна дорога… Таку ж місію має захід „Через хрест до воскресіння“», ‒ пишуть організатори.

Вашій увазі пропонуємо записи трьох піснеспівів, які прозвучали:

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ