У с. Купичволя владика Михаїл Колтун освятив парафіяльний будинок, який буде служити для ВПО

9 серпня 2022

У четвер, 4 серпня 2022 року, владика Михаїл Колтун, єпарх Сокальсько-Жовківський, здійснив Чин освячення парафіяльного будинку у с. Купичволя (Червоноградський район, Львівська область).

Сьогодні освячене приміщення буде використовуватися для потреб внутрішньо переселених осіб. Про це інформує пресслужба Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ.

Спільними стараннями парафіян с. Купичволі та з допомогою БФ «Карітас-Жовква» мешканці будинку отримали подарунки, які стануть у пригоді для користування у новому помешканні.

«Маємо частку у благословенні, коли беремо спільну участь. Для нас ця пам’ять і благословення нехай залишається на життя. Загрози в нашому житті дає не тільки від війни, але відносини. Ми, як в цьому місці бачимо наслідки війни і як вона діє через ненависть і смерть, Церква заохочує до молитви, яка допомагає вижити в критичних моментах». — із духовного слова владики Михаїла.