У Мельбурнській єпархії молитимуться і поститимуть за мир в Україні

16 лютого 2022

Владика Миколай Бичок, єпарх Мельбурнський, видав Декрет із запрошенням та рекомендаціями щодо молитви і посту за мир в Україні.

У Мельбурнській єпархії молитимуться і поститимуть за мир в Україні

Владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, звернувся своїм Декретом до духовенства, монашества та вірних Мельбурнської єпархії Святих апостолів Петра і Павла для українців католиків в Австралії, Новій Зеландії і Океанії та проголосив кожну п’ятницю тижня в єпархії днем молитви та посту за мир в Україні. Про це йдеться на сайті Мельбурнської єпархії Святих верховних апостолів Петра і Павла.

Зокрема, у Декреті владика Миколай запрошує до:

1. Закликаю всіх вірних нашої єпархії до приватних молитов за мир в Україні впродовж п’ятниці.
  2. Оголошую кожну п’ятницю тижня строгий піст в цьому наміренні.
  3. Заохочую душпастирів та монаші згромадження до спільної молитви у храмі з вірними або у монастирях в цей день.
  4. Прошу душпастирів додавати кожної Святої Літургії окреме прохання за мир в Україні в Єктенії після Євангелії.
  5. Доручаю після кожної недільної Божественної Літургії співати молитву за Україну «Боже, великий, єдиний».

BISHOP MYKOLA BYCHOK CALLED EPARCHY OF MELBOURNE

TO PRAY AND FAST FOR PEACE IN UKRAINE

On 16 February, Bishop Mykola Bychok, Eparch of Melbourne, addressed a Decree to the clergy, religious and faithful of the Eparchy of the Holy Apostles Peter and Paul of Melbourne for Ukrainian Catholics in Australia, New Zealand and Oceania and proclaimed, that every Friday be a Day of prayer and fasting for peace in Ukraine, and he urged:

1. That all the faithful of the Eparchy reserve each Friday as a day of private prayer.
  2. That Friday becomes a day of strict fasting.
  3. All priests, deacons, and sisters to arrange communal prayer with their parishioners in their churches or convents each Friday.
  4. All priests are to include the petitions for peace in Ukraine at every Divine Liturgy, during the Insistent Litany.
  5. At the conclusion of the Sunday Divine Liturgy, the congregation sing the prayer for Ukraine «God, the Great, the only one».

Ознайомити із Декретом владики Миколая Бичка у форматі PDF можна тут.

Фото з інтернету