У Львові відбулася зустріч ректорів українських семінарій Української Греко-Католицької Церкви

21 вересня 2023

14 вересня 2023 року у Львівській духовній семінарії Святого Духа УГКЦ відбулася зустріч ректорів українських семінарій Української Греко-Католицької Церкви.

Тематикою зустрічі було обговорення актуальних викликів формаційного процесу, а також планування та ділення думками щодо стратегій дій у проведенні навчального процесу із цьогорічною особливістю — зміною церковного календаря, а також аспектів які повʼязані із діяльністю семінарій зокрема під час війни. Про це повідомляє медіацентр Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

У цій зустрічі взяли участь очільники духовних закладів, котрі готують кандидатів до священства у різних єпархіях нашої Церкви, а саме: о. Ігор Бойко, ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ, о. Мирон Бендик, ректор Дрогобицької духовної семінарії блаженних мучеників Северина, Віталія і Якима УГКЦ, о. Іван Римар, ректор Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого УГКЦ, о. Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ — ректор Василіанського інституту філософсько-богословських студій в Брюховичах та отець Петро Жук, ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ.

З архиєрейським благословенням та вітальним словом до отців-ректорів звернувся преосвященний владика Богдан Данило, правлячий архиєрей Пармської єпархії Св. Йосафата у США та голова Патріаршої комісії у справах духовенства УГКЦ.