У Львові провели річні збори Товариства українських каноністів

23 жовтня 2020

21 жовтня 2020 року в Патріаршому домі у Львові відбулися річні збори Товариства українських каноністів (церковних юристів).

У Львові провели річні збори Товариства українських каноністів

Із привітальним словом та архиєрейськими настановами до учасників звернувся владика Ігор Возьняк, архиєпископ і митрополит Львівський.

Доповідь про значення для сучасної Української Греко-Католицької Церкви Замойського Синоду, 300-ту річницю якого ми святкуємо цього року, виголосив о. д-р Василь Корендій. Опісля члени Товариства обрали нову управу, втретє переобравши головою та відповідальним за діяльність Товариства на наступні три роки о. Андрія Танасійчука. Також було представлено новий номер «IUS» та плани діяльності на 2021 рік.

За матеріалами фейсбук-сторінки о. Андрія Танасійчука