У Брюховичах Глава УГКЦ освятив перший будинок для переселенців

8 грудня 2022

Єва-Марія приїхала з Бахмута, де тривають інтенсивні бойові дії. Вона зі своєю бабцею знайшли тут свій дім. Дякую, що ви робите нас здатними допомагати таким, як вони. Дякую за християнську міжнародну солідарність, яка рятує, відкриває двері і робить неможливе можливим. Передайте цей образ надії України своїм братам по цілому світі.

У Брюховичах Глава УГКЦ освятив перший будинок для переселенців

Такими словами Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав звернувся до верховного лицаря Патрика Келлі у Брюховичах під час освячення першого будинка в модульному містечку для внутрішньо переміщених осіб у вівторок, 6 грудня. Про це інформує Департамент інформації УГКЦ.

У своєму слові Блаженніший Святослав зауважив, що ми як християни відчуваємо своїм обов’язком відкрити не тільки домівки, але й душу і серце до всіх тих, які сьогодні стали жертвами несправедливої військової агресії.

«Ми сьогодні тішимося, що тут, у Львові, в Брюховичах, ми можемо вас прийняти з вашими діточками. Для вас відкриваємо простір християнської любові і солідарності», — звернувся Глава УГКЦ до переселенців.

Відтак зазначив, що Українська Греко-Католицька Церква, завдяки допомозі «Лицарів Колумба», змогла цей будинок відремонтувати і відкрити.

«Сподіваємося, що вам тут буде добре, тепло, затишно. Ми хочемо творити тут і простір надії. Бо так хочемо, щоб одного дня кожний з вас міг повернутися додому», — зазначив Предстоятель.

Глава Церкви представив родину з Бахмута, яка проживає у цьому домі. «Нам так приємно, що ми можемо сьогодні обійняти Єву-Марію. Ми теж хочемо працювати разом не тільки для того, щоб Бахмут лишився, але щоб можна було його відбудувати і одного дня ви змогли повернутися додому», — звернувся Предстоятель УГКЦ до переселенців з Бахмута.

У свою чергу, Патрик Келлі подякував Блаженнішому Святославу за запрошення до цього дому і поділився враженнями про візит до України.

«Ми побачили людей, наповнених великою мужністю, витривалістю, а також проблиски надії. У розмовах з людьми відчувалося побоювання, що Захід залишить Україну наодинці і сконцентрується на інших проблемах. Тому я сьогодні тут, щоб запевнити вас від всіх братів лицарів, що ми є разом з вами і не забудемо про вас. Ми поділяємо тривогу, яку ви переживаєте», — сказав очільник «Лицарів Колумба».

На завершення в знак вдячності і солідарності Патрик Келлі роздав усім мешканцям дому подарунки.