Сьогодні у Львові помоляться за дітей, що відійшли під час вагітності чи після народження

15 жовтня 2019

Львів 15 жовтня долучиться до BabyLoss Awarness Day — Всесвітнього дня обізнаності про перинатальну втрату та горе. У кожній країні, що долучається до цієї акції, о 19.00 год відбувається творення світлової хвилі, яка має здатність охопити весь світ впродовж 24 годин.

Розклад тематичних заходів

Заходи відбудуться на площі св. Юра та безпосередньо у соборі:

17.15 ‒17.30 — Збір учасників заходу біля архикатедрального собору Святого Юра

17.30 ‒17.55 — Вступне слово‒презентація у соборі Святого Юра

18.00 ‒ Божественна Літургія

18.50 ‒19.00 — Похід на площу Святого Юра

19.00 ‒ Творча академія

Церемонія творення «Світлової Хвилі»

20.00 — Завершення заходу

Запрошуємо сердечно запалити свічку разом з нами
15 Жовтня! Разом є краще!

Також усіх ласкаво запрошують о 21:00 у сімейному колі запалити Стрітенську свічку та промовити молитву Праведного Митрополита Андрея за родину.

Для чого брати участь?

Тому що ти пережила втрату під час вагітності чи після народження і зараз переживаєш пустку, самотність, брак розуміння.

Тому що твоя подруга пережила втрату і ти хочеш краще розуміти такі ситуації

Тому що ти медичний чи соціальний працівник, який підтримує жінок, сім’ї у горі від втрати і маєш потребу у людяній підтримці і співрозумінні.

Тому що хочеш згадати свою дитину, племінника, дитину твоєї подруги або твоєї сусідки.

Тому що ти ще з дитинства проживав як братик чи сестричка маленького Ангела і хочеш розповісти чи засвідчити свій досвід.

Тому що ти мала веселкову дитину, ту, яка приходить після втрати і ти досвідчила, що пережиття втрати може приносити свої наслідки.

Тому що вважаєш, що таких як ми є тисячі людей в Україні і сотні тисяч по цілому світі і хочеш розуміти краще, що таке насправді пренатальні і перинатальні втрати.

Тому що ти є громадянином і тобі подобається пізнавати часами важкі речі, щоб запропонувати свою підтримку та допомогу у суспільстві

Тому що Ти маєш дитину у своєму серці. І це є її день, її свято.

15 жовтня — це день, цілковито посвячений темі пренатальної чи перинатальної втрати, можливим способам попередження таких втрат, а також різним способам допомоги і підтримки сім’ям.

Довідка

Організація «Слід життя». «Не можу додати днів до твого життя, однак можу додати життя до твоїх днів», — ці слова лягли в основу гасла Громадської організації «Перинатальний хоспіс — Слід Життя», неприбуткової організації, яка є першою пропозицією перинатальної паліативної опіки та допомоги в Україні, і вже впродовж декількох років допомагає батькам і їхньому невиліковному потомству отримувати високо кваліфікаційну і міждисциплінарну допомогу.

Коли під час вагітності мама отримує сумнівний або фатальний діагноз своєї дитинки, перед нею відкривається прірва, яка створена самотністю, залишенням, страхом, непевністю, в якій медичні працівники часто не відважуються запропонувати чи порадити щось більше. Інформація дуже часто подається неповно або частково, і страх лікаря на жіночій консультації підштовхує до поради перервати дану вагітність. Однак існує інша альтернатива, це продовжити вагітність ГО «Слід Життя» простягає свою руку підтримки та супроводу у цей нелегкий момент, даючи можливість пережити його у інший спосіб.

За останні роки Організація підтримала понад 30 сімей, даючи чисельним дітям, жертвам фатальних діагнозів, з’явитись на цьому світі. Для батьків, які прийняли своїх дітей, ці маленькі і короткі життя, залишили багатство Життя і силу, яка їх підтримала у важкій втраті та болю, а згодом принесла у їхні сім’ї великий спокій і мир. Перинатальна паліативна опіка не завершується смертю дитини. Організація надає допомогу у підготовці поховання дитини, а також пропонуються спільні зустрічі для сімей, які пережили втрату.

За матеріалами релігійного інтернет-ресурсу «Духовна велич Львова»