Сьогодні на XXVI Форумі видавців презентуватимуть енцикліку Папи Франциска «Laudato Si» українською мовою

19 вересня 2019

Бюро Української Греко-Католицької Церкви з питань екології запрошує на презентацію українського перекладу енцикліки «Laudato Sі» Святішого Отця Франциска про турботу за наш спільний дім на 26 BookForum.

Сьогодні, 19 вересня, у Львові відбудеться презентація українського перекладу екологічної енцикліки «Laudato Sі» Святішого Отця Франциска про турботу за наш спільний дім.

Захід організований в межах програми головного культурного фестивалю країни — 26 Міжнародного книжкового форуму, який пройде 18–22 вересня в м. Львів.

Презентуватиме видання керівник Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви д-р Володимир Шеремета за участі представників Церкви, державних природоохоронних органів, громадських організацій та ЗМІ.

Документ містить офіційне вчення Католицької Церкви щодо сучасних екологічних викликів, їх основних причин, а також ключових передумов та інструментів їх подолання. Ключовим посланням енцикліки Папи Франциска «Laudato Sі» є те що, всі ми є відповідальні за створений світ і кожен з нас покликаний стати інструментом у Божих руках, задля збереження Його створіння.

Запрошуються всі, хто цікавиться природоохоронною діяльністю Церкви та небайдужі до майбутнього планети.

Детальніша інформація за посиланням на Форум видавців.

За матеріалами інформаційної служби Бюро УГКЦ з питань екології