Прем’єр-міністр та члени ВРЦіРО обговорили відзначення релігійних свят в умовах карантину

23 квітня 2021

Питання дотримання карантинних обмежень та рекомендацій під час відзначення релігійних свят обговорювалося сьогодні на зустрічі Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та представників Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Глава Уряду зауважив, що у квітні-травні релігійна спільнота відзначатиме низку важливих свят, серед яких Вербна неділя, свято Воскресіння Христового, Рамадан-байрам та інші.

Денис Шмигаль акцентував на необхідності дотримання всіма релігійними організаціями під час відзначення цих свят карантинних обмежень та рекомендацій, які стосуються проведення богослужінь, релігійних обрядів, та церемоній.

«Свята — це радість, і важливо, щоб потім ця радість не була затьмарена зростанням захворюваності. Ми цінуємо, що представники релігійних організацій роблять все для дотримання карантинних норм. Уряд зі свого боку і надалі докладатиме всіх зусиль для того, щоб державна політика у сфері релігії була ефективною, результативною та спрямованою на реалізацію відповідних прав і свобод громадян», — наголосив Прем’єр-міністр.

Прем’єр-міністр та ВРЦіРО обговорили відзначення релігійних свят в умовах карантину - фото 71150

Денис Шмигаль також подякував представникам Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій за розуміння й підтримку введених державою вимушених тимчасових обмежень щодо їхньої діяльності, а також за позицію щодо важливості процесу вакцинування проти COVID-19.

Прем’єр-міністр та ВРЦіРО обговорили відзначення релігійних свят в умовах карантину - фото 71151

«Вдячні представникам релігійних організацій за долучення до кампанії популяризації процесу вакцинації через власний приклад щеплення», — сказав очільник Уряду.

Під час зустрічі Прем’єр-міністр відзначив, що цьогоріч виповнюється 25 років від заснування Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій, яка є головним партнером державних структур щодо комунікацій з релігійними організаціями.

За матеріалами інтернет-ресурсу «Урядовий портал»