Папа Франциск: Почуватися змилосердженими, щоби бути милосердними

13 квітня 2021

Молитовна зустріч в римському санктуарії Божого Милосердя за участю Папи Франциска завершилася проказуванням молитви до Пресвятої Богородиці.

Папа Франциск: Почуватися змилосердженими, щоби бути милосердними

У неділю, 11 квітня 2021 року, Папа Франциск відслужив Святу Месу в римському осередку набожності до Божого Милосердя — храмі Святого Духа. Після Євхаристійного богослужіння, знявши богослужбові ризи, Святіший Отець ще раз повернувся до літургійного зібрання, щоби спільно проказати полудневу молитву «Царице Неба».

«Перед тим, як завершити це богослужіння, хочу подякувати тим, які співпрацювали в його приготуванні та забезпеченні прямої трансляції. І вітаю всіх, які сполучені за посередництвом медіа», — сказав він, скерувавши свою думку до присутніх:

«Особливе вітання лине до вас, зібраних тут, у храмі Спіріто-Санто-ін-Сассія, санктуарії Божого милосердя: місцевих вірних, медсестер і медбратів, в’язнів, людей з інвалідністю, біженців і мігрантів, Сестер Госпітальєрок Божого Милосердя та волонтерів Цивільної Оборони. Ви представляєте деякі дійсності, в яких милосердя конкретизується, стає близькістю, служінням, уважністю до людей, які зазнають труднощів. Бажаю вам завжди почуватися змилосердженими, аби, в свою чергу, бути милосердними».

«Нехай же Діва Марія, Мати Милосердя, випросить для всіх цю благодать», — побажав Папа, розпочавши проказування молитви «Царице Неба», по завершенні якої особисто привітався з кожним з учасників молитовної зустрічі.

За матеріалами VaticanNews