«Нагодуйте голодних», — владика Петро Стасюк у VIII Неділю по Зісланні Святого Духа

12 серпня 2020

У своєму слові на 8-у Неділю після Зіслання Святого Духа владика Петро Стасюк, єпарх Мельбурнський, говорить про духовний хліб та наш обов’язок нагодувати цим хлібом тих, хто переживає духовний голод.

«Світ є переповненим голодних людей. Я не говорю про брак хліба. Вони голодні через різні причини. До прикладу, через брак єдності в їхньому житті, в їхніх родинах, їхньому суспільстві. Інші є хворі, немічні, терплять, самотні, відчуваючи брак любові чи шанування інших людей. Вони усі потребують допомоги, — того хліба, який веде до життя, бо вони є відлучені від інших людей», — говорить владика Петро.

«Ми, ті що віримо і є у вірі і любові Ісуса Христа і маємо той хліб життя у своєму серці, повинні знайти спосіб допомогти тим, хто є голодний. Є дуже багато нас, хто є злучений з Ісусом Христом. Церква є велика, поширена по цілому світі. Ми маємо суспільства по цілому світі. Парафії, громади, які працюють з нами, щоб допомогти нашим братам і сестрам. Ми маємо церковні структури. Вони існують, щоб годувати, допомагати іншим людям. Так Ісус хоче, щоб ми дивилися на Церкву», — зазначає владика Петро Стасюк, правлячий архиєрей Єпархії Святих апостолів Петра і Павла із осідком у м. Мельбурні (Австралія).

За матеріалами Мельбурнської єпархії Святих апостолів Петра і Павла