На теренах Харківського екзархату УГКЦ продовжується соціальна місія

14 березня 2022

На теренах Харківського екзархату УГКЦ триває соціальна місія допомоги мирним жителям, які потерпають від бойових дій внаслідок російського вторгнення на українські землі.

На теренах Харківського екзархату УГКЦ продовжується соціальна місія

Харківський екзархат охоплює терени Харківської, Полтавської та Сумської областей, на території яких тривають бойові дії. Тому парафії Української Греко-Католицької Церкви, які тут функціонують, активно долучаються до волонтерської діяльності, щоб допомогти людям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Про це інформує пресслужба Харківського екзархату УГКЦ.

Уже кілька днів роздають гуманітарну допомогу при парафії Святого Миколая Чудотворця міста Харкова. До організації під проводом владики Василія Тучапця залучені парафіяни та волонтери з парафіяльних спільнот «Матері в молитві», «Біблійний гурток», «Квіти Слобожанщини». Вже надійшла допомога з різних міст України та світу, за що харків’яни дуже дякують. Цими днями жителі міста отримали одяг, продукти, ліки та засоби гігієни, яку привезли з Дрогобича, Новояворівська, а також від Отців Салезіан зі Львова.

Дякуємо усім, хто з відкритим серцем та зі щедрими долонями допомагає людям, які потерпають від війни!

Фотозвіти та детальна інформація на офіційній сторінці Харківського екзархату у фейсбуці.