На Інтерактивній карті УГКЦ уже більше 3190 позначок

9 квітня 2021

На Інтерактивну карту УГКЦ нанесено вже 3193 позначки. Зокрема це 43 собори, 2399 храми, парафії та душпастирства (з них 2006 у Євразії, 344 у Північній Америці, 28 — Південній Америці та 21 в Австралії), 462 дерев’яних храми (у тому числі 437 в Європі), 152 каплиці, 101 монастир, 29 навчальних закладів та 7 музеїв.

На Інтерактивній карті УГКЦ уже більше 3190 позначок

Інтерактивна карта УГКЦ — це проєкт Департаменту інформації УГКЦ, покликаний позначити на онлайн-карті найважливіші об’єкти Української Греко-Католицької Церкви, а саме: катедральні собори, парафії, окремі церкви, каплиці монастирі та монаші згромадження, навчальні заклади, музеї, душпастирства та чинні громади. Значною мірою інформацію про позначки на Інтерактивній карті адміністрація сайту отримує завдяки допомозі вірних та духовенства УГКЦ по цілому світу.

Робота із наповнення карти УГКЦ постійно триває. Щоби долучитися до наповнення та актуалізації карти, Ви можете писати на електронну скриньку проєкту [email protected] а також на фейсбук-сторінку https://www.facebook.com/mapugcc/.

Повна інформація про осередок УГКЦ мала б містити такі пункти:

1. назва парафії або храму (каплиці, монастиря, навчального закладу) + населений пункт, область (або країна)
  2. координати
  3. підпорядкування (деканат або протопресвітерство; єпархія або екзархат)
  4. фотографія
  5. адреса
  6. контактний телефон
  7. контактна електронна адреса
  8. вебсайт (також сторінки у соцмережах)
  9. розклад богослужінь
  10. час сповіді
  11. час, коли храм відчинений
  12. коротка історія парафії і храму
  13. сучасне життя парафії (спільноти, події, заходи)
  14. чи є в храмі мощі святих, чудотворне джерело (каплиці), чудотворна ікона.
За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ