Митрополит Володимир Війтишин провів робочу зустріч з представниками Душпастирської ради при Патріаршій курії

29 жовтня 2021

28 жовтня, у межах візиту до всіх митрополій УГКЦ в Україні, до Івано-Франківська завітав владика Кеннет Новаківський, єпископ Єпархії Пресвятої Родини із осідком у м. Лондон (Великобританія) та Голова Душпастирської ради Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви.

Архиєпископ і митрополит Івано-Франківський владика Володимир Війтишин в приміщенні Архиєпархіального управління радо вітав поважного гостя та його команду. У межах робочої зустрічі, владика Кеннет та митрополит Володимир поділилися своїми думками щодо стратегії розвитку УГКЦ на найближчі роки.

В свою чергу прот. Віталій Токар, судовий вікарій Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ, представив актуальний стан розвитку архиєпархії та розповів про те, що зараз триває активна підготовка до проведення Митрополичого Синоду та участі у Всецерковному форумі УГКЦ.

Довідка

Душпастирська рада Патріаршої курії УГКЦ заснована 13 червня 2020 року. До неї входять структури Патріаршої курії, відповідальні за душпастирське служіння УГКЦ. Головним завданням Ради є координація та уніфікація діяльності цих структур, продовження втілення в життя напрацювань робочої групи для впровадження Стратегії розвитку УГКЦ та інші завдання, окреслені у відповідному Положенні.

За матеріалами Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ