Митрополит Ігор Возьняк: «Хай Господь, який терпить з нами, буде нашою опорою»

4 вересня 2024

Митрополит Львівський УГКЦ Ігор Возьняк відреагував на російський обстріл Львова, який відбувся вранці 4 вересня. Внаслідок цього воєнного злочину загинуло семеро львів’ян, поранено — понад пів сотні людей.

Митрополит Ігор Возьняк: «Хай Господь, який терпить з нами, буде нашою опорою»

Слово владики Ігоря опублікувала фейсбук-сторінка Львівської архиєпархії УГКЦ.

Митрополит звернувся зі словами підтримки до всіх тих, які постраждали та засмучені цією трагедією, і запевнив у особливій молитві Церкви за тих, хто втратив своїх рідних.

«Особливо молимося за тих, хто почув звістку про загибель рідних. Батько, який втратив дружину та дітей, виші Львова, що втратили своїх прекрасних студентів. Втрат неможливо перерахувати, адже це ― люди, які прагнули жити і долучалися до перемоги України. Сьогодні храми Львова в тиші та молитві. Хай Господь, який терпить з нами, буде нашою опорою! Боже, змилуйся над нами!», — наголосив митрополит Ігор.