Митрополит Євген Попович закликав усіх вірних до молитви і посту за мир в Україні у найближчу середу

24 січня 2022

Беручи до уваги заклик Святішого Отця Папи Франциска та прохання Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава про молитву і піст за мир в Україні у найближчу середу, 26 січня, архиєпископ і митрополит Перемишльсько-Варшавський владика Євген Попович опублікував своє заохочення для вірних і духовенства.

«З тривогою слідкуємо за подіями, які мають місце навколо України, у зв’язку з реальним військовим вторгненням Росії, яка накопичує великі військові сили біля її кордонів», — мовив на початок свого Заклику архиєпископ і митрополит Перемишльсько-Варшавський владика Євген Попович. Про це повідомляє пресслужба Перемишльсько-Варшавської архиєпархії УГКЦ.

Відтак митрополит підкреслив, що напередодні у неділю, 23 січня, Папа Франциск стривожений цими подіями, закликав всесвітню громадськість до молитви та посту в наміренні миру у світі в найближчу середу, 26 січня.

Після цього владика Євген Попович зазначив про те, що «вчора ввечері Блаженніший Святослав у відеоконференції з митрополитами Української Греко-Католицької Церкви просив передати це запрошення Святішого Отця всім нашим єпархіям, екзархатам, парафіяльним та монашим спільнотам, щоб активно включилися в цей молитовний марафон за мир в Україні».

«Тому звертаюся з гарячим проханням до всіх наших парохів та настоятелів монаших домів, щоб в міру власних можливостей разом зі своїми парафіяльними та монашими спільнотами активно приєднатися до молитви Вселенської Церкви. Очевидно, що в так короткому часі важко буде нам зібрати всіх наших парафіян на спільній молитві. Тому, використовуючи засоби сучасної комунікації, можемо єднатися віртуально та одночасно молитися індивідуально у наших парафіяльних, монаших та родинних спільнотах. Важливо, щоб в цей день тривати на молитві та пості разом зі Святішим Отцем, владиками та Божим людом, випрошуючи у Господа миру для України», — сказав архиєпископ і митрополит Перемишльсько-Варшавський на завершення свого Заклику.