Митрополит Борис Ґудзяк відслужив англомовну Вечірню в екуменічному храмі св. Михаїла та Новомучеників Українського Народу на Майдані

6 грудня 2021

Увечері, 5 грудня 2021 року, з благословення ректора Київської Трьохсвятительської духовної семінарії о. Петра Жука, відбувся Чин вечірні англійською мовою в екуменічному храмі св. Михаїла та Новомучеників Українського Народу на Майдані Незалежності в Києві.

Як повідомляє пресслужба Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, Вечірню очолив митрополит Борис Ґудзяк, архиєпископ Філадельфійський, котрий цими днями відвідує Київ. Організаторами вечірньої були Даниїл Ґаладза, диякон Київської архиєпархії УГКЦ, родом з Канади, разом з братом Юліяном Гайдою, семінаристом КТДС з Чиказької єпархії УГКЦ.

На Вечірні було близько 30 вірних, головно українські греко-католики родом з Канади, США та Великобританії, а також семінаристи Київської семінарії, які вивчають англійську мову.

Приблизно 400 тис. населення України — це іноземці з правом на проживання, а до Києва приїжджають до 2 млн. іноземних туристів на рік. Адже дотепер, ті хто хотіли молитися англійською мовою в Києві, повинні були відвідати римо-католицькі, православні або протестантські храми.

Організатори надіються, що це не останнє англомовне богослужіння в Києві, оскільки англомовна молитва є добрим способом євангелізувати іноземним жителям міста, і можливість священникам і семінаристам готуватися до можливого англомовного служіння в майбутньому.