Митрополит Борис Ґудзяк подякував за Тиждень молитви і святкувань з нагоди його інтронізації

11 липня 2019

Архиєпископ і митрополит Борис Ґудзяк подякував за Тиждень молитви, єдності та місії «Від серця до серця», що ознаменував інтронізацію та початок його митрополичого служіння на Філадельфійській катедрі Української Греко-Католицької Церкви.

Звертаючись до владик, отців, духовенства, преподобного монашества, гостей, волонтерів та вірних Філадельфійської архиєпархії, високопреосвященний владика Борис спершу висловив слова вдячності за всебічну підтримку та участь у цих днях радості та спільності. «Дозвольте особисто подякувати Вам за вашi пожертви, допомогу та невтомну працю, які уможливили благословенний початок мого служіння у Філадельфії та у Сполучених Штатах Америки. Дякуючи Вашій участі та пожертві, тиждень молитви, єдності та місії „Від серця до серця“ став джерелом надзвичайних духовних плодів. Глибоко вдячний за Ваші молитви та щедрість. Наше духовенство, монашество та вірні отримали натхнення. Повернення до країни, в якій я народився, є для мене великим кроком, який здійснюю з певним трепетом, але також з великою надією та радістю. Завдяки Вам перші дні були наповнені красою, миром та життєдайністю», — зазначив митрополит Філадельфійський.

Відтак владика Борис зазначив, що Божа присутність впродовж цих днів зумовила цю неймовірну єдність та тепло, які линули «від серця до серця». «У цих днях так багато людей ділилися своєю радістю та надією, так багато людей висловлювали свої сподівання та побажання. Бути з Вами є благословенням. Стільки гостинності, дружби, справжності, щедрості та любові. Сподіваюся, що і Ви це досвідчили. Наш спільний досвід вкорінений в усвідомленні, що Господь є між нами. Коли ми разом, у добрій волі, у готовності служити один одному, тоді відкриваємо наші серця на Святого Духа та Його дари», — продовжив автор послання.

Також владика пригадав початок свого єпископського служіння у Парижі та труднощі, з якими він стикнувся там: «Протягом останніх днів, тижнів та місяців було так багато доброї волі, відданості та самопожертви. Я їх побачив і тепер можу свідчити про Божу велич і Вашу доброту. Коли починав служіння в Парижі, то зустрівся з багатьма проблемами, бідністю, труднощами та конфліктами, і тому заохочував відійти від взаємної критики, заздрості й суперечок. Йти від слави до слави. І Господь нас благословив. Дозвольте з впевненістю сказати: у днях святкування в Філадельфії та Вашингтоні Божа слава була між нами».

Насамкінець, архиєпископ і митрополит Філадельфійський закликав продовжувати слідувати за допомогою свого служіння у силі Святого Духа, переобразуючи Філадельфійську митрополії кожен на своєму місці. «Продовжуючи наше служіння після П’ятидесятниці, йдімо вперед, усвідомлюючи дари Святого Духа, Утішителя, лагідний подих Якого дарує мир, помазання зцілює, а потужний подув дарує сили та сповнює миром та радістю. Дякую за Ваш мир і Вашу радість, що у ці дні стали моїми», — завершив лист подяки владика Борис Ґудзяк.

Із повним текстом Листа вдячності архиєпископа і митрополита Філадельфійського Бориса Ґудзяка можна ознайомитися тут.

Пригадаємо цей важливий історичний момент розвитку Української Греко-Католицької Церкви в Сполучених Штатах Америки - інтронізацію архиєпископа і митрополита Філадельфійського Бориса Ґудзяка - за допомогою найбільшої підбірки фотографій із цієї події:

За матеріалами Філадельфійської архиєпархії УГКЦ