«Милосердний погляд Христа перемінює», — владика Йосафат Мощич до працівників «Карітас-Чернівці»

5 серпня 2021

4 серпня 2021 року єпарх Чернівецький владика Йосафат Мощич очолив Архиєрейську Божественну Літургію у каплиці «Карітасу» Чернівецької єпархії з нагоди храмового свята святої та рівноапостольної Марії Магдалини.

На богослужіння зібрались працівники благодійного фонду, представники міської влади та гості.

«Всі ми проходимо шлях Марії Магдалини. Але особиста зустріч з милосердним поглядом Христа, Його ловом, прощенням перемінює нас у нове творіння. Ми стаємо здатні з любов’ю та милосердям служити іншим», — сказав єпископ Чернівецький.

Владика Йосафат в особливий спосіб привітав команду «Карітас-Чернівці» на чолі з директором о. Любомиром Іваночком, та подякував за служіння милосердя, котре вони здійснюють в єпархії.

За матеріалами Чернівецької єпархії УГКЦ