«Ми як люди віруючі покладаємо все наше уповання на Бога та Пресвяту Богородицю», — владика Миколай Бичок

25 січня 2022

Через відеозвернення владика Миколай Бичок, єпископ Мельбурнської єпархії Святих верховних апостолів Петра і Павла для українців візантійського обряду в Австралії, Новій Зеландії та Океанії, закликав усіх вірних, духовенство та людей доброї волі до молитви і посту за мир в Україні.

Христос Рождається! Славімо Його!

Дорогі вірні Мельбурнської Єпархії Верховних Апостолів Петра і Павла,

Цієї неділі Святіший Отець Франциск Папа Римський звернувся до цілого католицького світу та людей доброї волі з проханням про цілоденну молитву за мир в Україні 26 січня. Ми як вірні сини та дочки нашої церкви відгукуємося на заклик Понтифіка.

Сьогодні звертаюся до Вас із проханням долучитися до всецерковного молитовного чування за мир в Україні, яке відбуватиметься 26 січня з 6 ої год вечора і до 6 ої год ранку за Мельбурнським часом. О 8 год 30 хв вечором за Мельбурнським часом єднатимемось разом у молитві молебню до Христа Чоловіколюбця з Катедрального храму Святих Верховних Апостолів Петра і Павла у Мельбурні. Закликаю всіх Вас провести цей день в молитві та пості.

Коли щодня лунають новини з усіх засобів масової інформації та змушують нас втрачати спокій, коли страх опановує наші серця, Господь промовляє до нас: «Не бійся, бо я з тобою! Не тривожся, бо я — Бог твій! Я додам тобі сили, я тобі допоможу, підтримаю тебе переможною правицею моєю» (Іс. 41, 10). Ми як люди віруючі покладаємо все наше уповання на Бога та Пресвяту Богородицю.

Мати Божа Неустанної Помочі!

Сьогодні ми твої діти, схиляємо свої голови перед Тобою та просимо миру для Української землі, захисти нас від ворогів видимих і невидимих, які бажають вчинити нам зло. Бо не маємо іншої іншої допомоги, не маємо іншої надії, крім Тебе, Пречиста Діво. Ти нам допоможи, на Тебе надіємось і Тобою хвалимося, бо ми Твої слуги, щоб ми не посоромилися, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

† Миколай Бичок,
єпарх Мельбурнський