Львів’ян запрошують помолитися біля унікальної ікони Матері Божої Неустанної Помочі (розклад)

1 липня 2022

До Дня родини та з нагоди свята Матері Божої Неустанної Помочі львів’ян запрошують на особливе дев’ятиденне моління на території архикатедрального собору Святого Юрія УГКЦ (пл. святого Юра, 5).

З понеділка, 4 липня о 18:00 можна брати участь у Божественній Літургії в соборі Святого Юра, а відтак о 19:00 звершуватимуть Акафіст до Матері Божої Неустанної Помочі перед її мозаїчною іконою на подвір’ї біля храму. Про це повідомляє релігійний інтернет-ресурс «Духовна велич Львова».

У вихідні дні Вечірні богослужіння в соборі Святого Юрія розпочинатимуться о 17:00, опісля на подвір’ї перед іконою служитиметься Акафіст.

Молитимуться за Україну, за наших воїнів, батьків, поранених, хворих, за мир і спокій у родинах. 8 липня буде Всеукраїнський День родини. У цей день о 19:00 звершать Акафіст до Матері Божої Неустанної Помочі, і всі родини отримають у подарунок невелику ікону Матері Божої Неустанної Помочі. Загалом дев’ятиденні молитви триватимуть до 12 липня включно.

Особливо акцентуватимуть у молитві на родинах не випадково. Про це розповів настоятель архикатедрального собору Святого Юра о. Роман Кравчик:

«8 липня припадає дуже гарний день — Всеукраїнський День родини. Для мене родина завжди є взірцем і натхненням, бо родина у суспільстві, Церкві, світі відіграє дуже важливу роль. Родина — це Церква, це школа. Все починається із сім’ї. Сім’я започаткована Господом Богом. Але для того, щоб ми свої обов’язки родинні сповняли, ми маємо бути дуже пильні і відповідальні. Не можна хаотично вести свою родину. Адже ми всі спільно пишемо книгу життя. Взірцем для дітей служать їхні батьки. Родина має такий фундамент як надію, віру і любов. Це такі чесноти, без яких християнин не може обходитися. Він віру покладає на Бога, надію на Бога, плекає любов до Господа та своєї родини. І коли сім’я — батько, мати, діти, внуки — живе тими чеснотами підвалин — віри, надії та любові — то там завжди є спокій. Навіть якщо трапляються труднощі, то їх набагато легше долати тими чеснотами віри, надії і любові. Бо є велика прикрість, коли людина не живе тими чеснотами, а стаються певні проблеми і тоді виникає питання: „Чому так?“. Ми ціле життя повинні вести велику боротьбу за вічність. Ціле життя. Це не рік, не два, не десять. Скільки Бог дозволяє, стільки я маю вести боротьбу за вічність», — розповів. о. Роман.

Варто зазначити, що автором мозаїчної ікони Матері Божої Неустанної Помочі при соборі Святого Юра у Львова є о. Євген Андрухів.