Інтронізація владики Миколи Бичка відбудеться 12 липня в катедрі Святих апостолів Петра і Павла

16 червня 2021

16 червня дорого до Мельбурна владика Микола Бичок разом із митрофорним протоієреєм Симоном Цькуєм відвідав церкву Святої Ольги, де відслужили Святу Літургію.

Варто зазначити, що це була перша церква в Австралії, яку придбала наша єпархія в жовтні 1958 року Божого.

Вечором владика прибув до Мельбурнської катедри Верховних апостолів Петра і Павла, де разом з духовенством помолилися Подячний молебень до Пресвятої Богородиці. У своєму слові архиєрей склав подяку Господу Богу, духовенству та всім вірним за щирі молитви по різних парафіях єпархії за прибуття владики до Австралії. Опісля в парафіяльній залі патріарха Йосипа Сліпого відбулося перше знайомство зі священниками, дияконами та сестрами монахинями.

Прагнемо повідомити Вас, що інтронізація владики Миколи Бичка на третього єпарха Мельбурнського відбудеться 12 липня о 15:00 (08:00 укр. часу) в катедрі Святих апостолів Петра і Павла в Мельбурні. Буде можливість долучитися до молитви через онлайн-трансляцію на офіційному ютуб-каналі єпархії.

За матеріалами Мельбурнської єпархії Св. апп. Петра і Павла