«Хай Ваші серця теж «палають у ваших грудях» любов’ю до Христа та до Церкви», — владика Давид Мотюк у привітанні з нагоди Дня катехита

4 жовтня 2021

Владика Давид Мотюк, Голова Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ та єпарх Едмонтонський, вітає усіх катехитів Української Греко-Католицької Церкви із початком нового навчального року та Днем катехита.

Львів, 26 вересня 2021 року
№ 043 / 2021

ПРИВІТАННЯ

преосвященного владики Давида Мотюка,
Голови Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ

з нагоди Дня катехита

«Чи не палало наше серце в нас у грудях?»

(Лк. 24, 32)

Слава Ісусу Христу!

Дорогі катехити!

Вітаю всіх Вас з початком нового Катехитичного року! Від імені наших єпископів та священослужителів у всьому світі висловлюю Вам щиру вдячність за Ваше чудове служіння!

Радію разом з Вами, що ми розпочинаємо новий церковний або літургійний рік, проголошенням цього літа Блаженнішим Патріархом Святославом нового Катехизму для молоді «Ми йдемо з Христом».

Отець Андрій у Катехизмі «Ми йдемо з Христом» — духовний провідник, який насправді є самим Христом, — супроводжує кількох молодих людей з усього світу у їхній «подорожі до Емаусу», тобто під час їхньої мандрівки вірою, коли вони вирушають у паломництво до деяких із найбільших та найвідоміших українських святинь у світі.

Я молюся, щоб наша молодь осягла досвід тих двох апостолів, які по дорозі до Емаусу бачать Воскреслого Господа, і, зустрічаючись з Ним, радіють, промовляючи: «Чи не палало наше серце в нас у грудях, коли він промовляв до нас у дорозі та вияснював нам Писання?» (Лк. 24, 32).

На початку нового Катехитичного року я запрошую Вас відкрити для себе наш новий Катехизим для молоді. І хай Ваші серця теж «палають у ваших грудях» любов’ю до Христа та до Церкви. Тоді Ви, у свою чергу, супроводжуйте нашу молодь на їхньому шляху віри: у відкритті Божої любові до них та до навколишнього світу.

Нехай Святий Дух благословить Вас і Ваше катехитичне служіння.

Справді, ми йдемо з Христом!

У Христі,

† Давид Мотюк,