«Екологічна безвідповідальність людини провокує природу «віддячуватися» різними катаклізмами», — митрополит Ігор Возьняк

7 жовтня 2020

З нагоди початку Екуменічного соціального тижня сьогодні, 7 жовтня 2020 року, у храмі УКУ Софії Премудрості Божої відбулася Літургія, яку очолив архиєпископ і митрополит Львівський УГКЦ владика Ігор Возьняк.

«Вітаю всіх учасників ХІІІ Міжнародного Форуму „Екуменічний соціальний тиждень“. Він присвячений екології та захисту довкілля, чого так дуже потребують мешканці планети і сама Земля. Часто безвідповідальність людини у справі екології провокує природу „віддячуватися“ різними катаклізмами. Любімо природу, бережімо її, а вона берегтиме нас», — закликав владика Ігор.

«Дорогі друзі нашого університету, ті, які в наші святкові дні завжди є з нами, і ті всі, які сьогодні з нами є онлайн. Відкриваємо цією молитвою наш Екуменічний тиждень. Молимося сьогодні, щоб Господь Бог дав нам віру в те, що можемо на краще змінити цей світ», — привітав учасників форуму о. Богдан Прах, ректор УКУ.

Екуменічну молитву транслювало Живе Телебачення.

За матеріалами Релігійно-інформаційної служби України