«Дякую та прошу про молитву», — протоієрей Іван Кулик в українській парафії свв. Сергія і Вакха в Римі

8 жовтня 2019

У неділю, 6 жовтня 2019 року, в катедральному храмі свв. Сергія і Вакха в Римі відбулася подячна Літургія протоієрея Івана Кулика, якою він завершив своє десятилітнє служіння вірним української парафії в Римі як настоятель.

Перед початком Божественної Літургії до зібраної на молитву української спільноти завітав монсеньйор П’єрпаоло Феліколо, директор фундації «Мігрантес» єпархії Рима, який прибув, щоб подякувати о. Івану за довголітнє служіння для української спільноти в Римі.

Звертаючись до присутніх у храмі, о. П’єрпаоло підкреслив, що дотеперішній парох завжди відзначався своєю лагідністю, інтелігентністю, терпеливістю та привітною посмішкою і ці риси робили його служіння унікальним та успішним. Також монсеньйор Феліколо побажав о. Івану щедрого Божого благословення у новому служінні в Україні.

Одразу після завершення Божественної Літургії парафіяни української церкви свв. Сергія і Вакха висловили щирі подяки та побажання своєму довголітньому пастиреві за жертвенне служіння і батьківську опіку, якими він їх огортав впродовж свого служіння в Римі. Слова вдячності лунали також від молоді та дітей катедрального храму свв. Сергія і Вакха.

Також свою вдячність за роки спільного служіння, молитви та приклад доброї священичої постави висловив ієрей Тарас Остафіїв, віцепарох української парафії свв. Сергія і Вакха в Римі.

Відтак о. Іван подякував усім, хто був поруч упродовж багатьох років його служіння в Римі та попросив про молитву за нього у новому служінні, до якого його тепер кличе Церква.

Пригадаємо, що у вівторок, 10 вересня 2019 року, у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск надав свою згоду на обрання Синодом Єпископів Української Греко-Католицької Церкви протоієрея Івана Кулика, пароха парафії святих Сергія і Вакха у Римі, єпархом Кам’янець-Подільським УГКЦ.

За матеріалами української парафії Святих Сергія і Вакха та ікони Жировицької Богоматері в Римі