Члени Пасторально-міграційного відділу УГКЦ на чолі із владикою Степаном Сусом відвідають українців в Іспанії та Португалії

29 травня 2021

Голова Пасторально-міграційного відділу преосвященний владика Степан Сус з командою Пасторально-міграційного відділу УГКЦ — о. Андрієм Гахом, о. Віталієм Храбатином і о. Романом Ільницьким відвідають з душпастирським візитом вірних УГКЦ в Іспанії та Португалії та проведуть формаційний семінар для місцевих священників.

У неділю, 30 травня 2021 року, владика Степан очолить Літургію для українців Барселони на парафії Матері Божої Неустанної помочі, а опісля проведе зустріч з громадою. А о 16:00 цього ж дня єпископ відслужить Літургію на парафії в іспанському місті Таррагона у Церкві св. ап. Павла.

У неділю, 6 червня, Голова Пасторально-міграційного відділу очолить Богослужіння у Лісабоні і зустрінеться з громадою. Цього ж дня владика Степан відслужить Літургію для українців греко-католиків у м. Сінтра.

У межах візиту Пасторально-міграційний відділ також проведе у Мадриді і Лісабоні семінари для душпастирів Іспанії та Португалії на тему: «Служіння Церкви християнській родині». Крім того, владика Степан очолить зустріч Капеланії священників УГКЦ у Португалії.

Також запланована низка зустрічей Голови ПМВ з католицькими ієрархами і представниками дипломатичного корпусу Іспанії та Португалії.

За матеріалами Пасторально-міграційного відділу УГКЦ