Блаженніший Святослав висловив співчуття родичам загиблих і пораненим внаслідок ракетного удару по Кременчуку

28 червня 2022

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав висловив співчуття рідним і близьким загиблих і всім пораненим внаслідок ракетного удару окупантів по ТРЦ «Амстор» у Кременчуку Полтавської області, якого Росія завдала в понеділок, 27 червня. Глава Церкви назвав це терористичним актом.

«Вчора [27 червня — ред.] усіх нас сколихнула подія небачених масштабів — на нашій Полтавщині у місті Кременчук ракетним ударом був знищений торгівельний центр, де перебувало близько 1000 людей», — сказав Глава УГКЦ у щоденному воєнному зверненні у вівторок, 28 червня. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Ми співчуваємо, висловлюємо нашу молитовну близькість рідним і близьким загиблих і всім пораненим внаслідок цього терористичного акту», — зазначив Блаженніший Святослав.

Станом на ранок 28 червня відомо про щонайменше 20 загиблих, близько 40 зниклих безвісти і близько 60 поранених людей.

«Це найбільший терористичний акт у Європі за останні десятиліття», — констатував Глава Церкви.