Альбом про підпілля УГКЦ став переможцем престижної премії Oeuvre d’Orient

14 травня 2019

Французький переклад книги «Переслідувані за Правду» Українського католицького університету про життя і діяльність підпільної Української Греко-Католицької Церкви отримав 8-му Літературну академічну відзнаку благодійної організації «Справа Сходу» («Oeuvre d’Orient»), Париж, Франція. Про перемогу між 9 іншими книгами було оголошено 12 травня, опісля щорічної Літургії в наміренні добродіїв організації у храмі Сан-Сульпіс. Цьогоріч Літургію очолив Патріарх Йозеф Абсі Мелхітської Греко-Католицької Церкви.

Альбом про підпілля УГКЦ став переможцем престижної премії Oeuvre d’Orient

Владика Мішель Опеті, архиєпископ Парижу та Ординарій для східних католиків Франції, які не мають свого власного єпископа, вручив владиці Глібові Лончині, Апостольському адміністраторові Паризької єпархії.

Благодійна організація «Справа Сходу» є організацію Католицької Церкви у Франції, яка протягом більше 150 років допомогає християнам Сходу. Між Церков, яким допомагає ця організація є й Українська Греко-Католицька Церква, зокрема й Паризька єпархія святого Володимира Великого.

Книга «Переслідувані за Правду» є фотоальбомом-історією про життя підпільної Української Греко-Католицької Церкви. В основі книги лежить праця Інституту історії Церкви Українського католицького університету, яка збирала аудіо- та фотоісторію УГКЦ у XX столітті. Книга є в українському, англійському та французькому перекладах. Французький переклад з’явився в 2018 році та містить декілька сторінок про історію єпархії св. Володимира Великого. Французький переклад виконаний Юстиною Горецькою, дружиною о. Святослава Горецького, який опікується українськими громадами в Альзасі та Лотарингії.

За матеріалами Паризької єпархії святого Володимира Великого УГКЦ
Прес-служба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ