«Якщо Бог буде на першому місці, то все буде на своїх місцях», — владика Микола Бичок у Бакстоні

2 січня 2024

Наприкінці грудня владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, долучився до щорічного літнього табору Спілки Української Молоді у Бакстоні (штат Вікторія, США).

З 28 по 31 грудня владика Микола Бичок, єпископ Мельбурнської єпархії Святих апостолів Петра і Павла, брав активну участь у таборі, організованому осередком СУМ Мельбурн. Перебуваючи на СУМівській оселі «Карпати» у Бакстоні, єпископ мав нагоду зустрітися і поспілкуватися з дітьми і їхніми батьками. Про це розповідає місцева пресслужба.

Зокрема, увечері 30 грудня владика Микола разом із о. Юрієм Тиченоком, Головним Капеланом СУМ у Австралії, провели зустріч із старшими учасниками табору СУМ. Під час неї молодь та їхні батьки змогли, у неформальній атмосфері, отримати від духовенства відповіді на найбільш актуальні для них питання стосовно Церкви і релігії.

У неділю, 31 грудня, владика Микола звершив Архиєрейську Божественну Літургію у каплиці, що знаходиться на території оселі «Карпати». На спільній молитві були присутніми члени різних вікових груп СУМ, а також батьки юнацтва.

У своїй проповіді архиєрей наголосив наскільки важливо сьогодні пам’ятати про основи Спілки Української Молоді і про її головне гасло «Бог і Україна». «Ми повинні пам’ятати про те, що це є наше коріння, це наш фундамент. Пам’ятати про Бога, тому що це є той самий Бог, який сотворив небо і землю; той самий Бог, який прийшов в особі Ісуса Христа, для того щоб спасти цілий світ; той самий Бог, який любить кожного з нас і хоче також, щоб ми були вірні йому так як він є вірний кожному із нас», — підкреслив проповідник.

Наостанок владика заохотив усіх присутніх завжди ставити Бога на першому місці: «Дуже часто ми маємо спокусу поставити Бога на інше місце. Проте дуже важливо пам’ятати, що якщо Бог буде на першому місці — то все буде на своїх місцях».