Як навчитися прощати у шлюбі, коли хочеться все кинути і розійтись? Ось що радить Блаженніший Святослав

23 липня 2021

Серед запитань, які надійшли від молоді під час зустрічі з Главою Української Греко-Католицької Церкви на прощі у Зарваниці, деякі стосувалися викликів, які постають перед сім’ями.

Відповідаючи на питання, як навчитися прощати у шлюбі, коли хочеться все кинути і розійтись, примиритись з чоловіком і виховати дитину у християнському дусі, Блаженніший Святослав порадив:

«Подружжя має періоди криз, які потрібно навчитися долати разом.

Не забувайте, що справжнє подружжя, благословенне Церквою, є подружжям як тайна весь час спільного життя. Ту благодать, яку отримали в момент вінчання, треба оживлять молитвою, Сповіддю, Причастям і не спішити ламати подружжя.

Прощати треба вчитися. Це дуже глибокий духовний акт. Варто пам’ятати: я прощаю, бо Бог мене прощає.

Також важливо спілкуватися. Навіть коли відчуваєте образу ― спілкуйтеся, говоріть, що вас заболіло. Людина може навіть не усвідомлювати, що образила вас.

І третє ― слухайте інших. Вміння слухати ― вияв поваги і любові, а благодать прощення ― дія Божої сили».

За матеріалами інтернет-ресурсу «Дивенсвіт»