Вийшов друком річний звіт Патріаршої курії англійською мовою

9 грудня 2020

Зусиллями Патріаршого економату підготовлено та видано спеціальне видання англійською мовою «Звіт Патріаршої курії за 2019 рік».

Вийшов друком річний звіт Патріаршої курії англійською мовою

Мета Звіту представити головним донорам і доброчинцям досягнення нашої Церкви в різних ділянках пасторального служіння організованого різними комісіями та відділами Патріаршої курії.

У вступному слові до видання Блаженніший Святослав відзначив: «Від імені всіх працівників Патріаршої курії дозвольте мені висловити щирі слова вдячності усім доброчинцям, приватним і донорським організаціям, за вашу постійну і щедру підтримку. Будьте свідомі, що всяка підтримка, надана для розвитку та росту нашої Церкви, є внеском у ріст Тіла самого Христа».

Річний звіт представляє головні події минулого року (серед них, зокрема, зустріч Блаженнішого Святослава та митрополитів УГКЦ зі Святішим Отцем та очільниками Ватиканських дикастеріїв у Ватикані в липні 2019). Особлива увагу звернена на відзначення 30-ї річниці виходу нашої Церкви з підпілля. Видання описує також діяльність Синоду Єпископів УГКЦ та Душпастирської ради.

За матеріалами о. Володимира Мальчина для Департаменту інформації УГКЦ