Владика Йосиф Мілян у Римі очолив молитву на спомин про патріарха Йосифа Сліпого

8 вересня 2021

7 вересня 2021 року минає 37-ма річниця від дня смерті патріарха і кардинала Йосифа Сліпого. З цієї нагоди у соборі Святої Софії відбулися поминальні богослужіння за упокій душі цього великого церковного мужа. Моління очолив владика Йосиф Мілян у співслужінні з отцями Марком Семегеном, Дмитром Кудіним та Ростиславом Гададою.

«Постать патріарха Йосифа Сліпого не перестає повчати та надихати до звершення великих діл. Своїм життям він показав, що, перебуваючи з Богом, можна сягнути великих вершин. „Його „Per aspera ad astra“ (з лат. — „Крізь терни до зірок“) стало не лише символом його життя, але й життя всієї Церкви. Дорога з підпілля, з далекого Сибіру привела Його до українських громад, розсіяних по всьому світу. Серед них було засіяне Боже слово, яке сьогодні приносить рясні плоди“, — зауважив архиєрей.

У своєму коментарі для пресслужби Київської архиєпархії владика Йосиф Мілян також зазначив, що за прикладом патріарха Йосифа Сліпого кожен із нас повинен не боятися щоденних викликів, а ревно молитися і трудитися, щоб усім людям було дано пізнати Христову науку.

За матеріалами Київської архиєпархії УГКЦ