Владика Василь Івасюк очолив подячну Божественну Літургію для вихованців католицької школи святого Івана Павла ІІ

1 січня 2021

У переддень Нового року Коломийський єпарх Василій Івасюк очолив подячну Літургію в катедральному соборі Преображення Христового за участю учнів та вихованців Католицької школи та садочка св. Івана-Павла ІІ, що в Коломиї.

У богослужінні взяли участь також настоятель катедрального собору — о. Володимир Білослудцева, директора Благодійного фонду «Карітас» — о. Сергій Триф’як, та духівник Католицької школи — о. Роман Малярчук.

«Ми завершуємо минулий рік подячною молитвою і дякуємо Богу за прожитий 2020 рік. Ми сьогодні приступали до Святого Причастя. Святе Причастя — це Євхаристія, що означає подяка. Це є подяка батькам та вчителям за добрий християнський прикла та виховання в християнському дусі», — сказав єпископ.

Після Літургії владика Василь окропив всіх учнів та їхніх батьків освяченою водою та подарував кожному іконку Пресвятої Богородиці «Це Мати Твоя».

За матеріалами Коломийської єпархії УГКЦ