Владика Степан Сус зустрівся зі Світовою управою СУМ

20 жовтня 2023

Генеральний капелан Спілки української молоді владика Степан Сус зустрівся зі Світовою управою СУМ в один із днів її робочого засідання у Львові.

Владика Степан Сус зустрівся зі Світовою управою СУМ

Владика Степан подякував сумівцям за їхню виховну працю, яка впродовж багатьох десятиліть дає добрі плоди на різних континентах. Про це інформує пресслужба Спілки української молоді.

Під час зустрічі йшлося про поглиблення співпраці Спілки української молоді та Церкви, перспективи створення Капеланської служби СУМ, шляхи і способи ведення катехитичної праці, охоплення організаційною діяльністю нових теренів, опіку над українцями, яких розв’язана Росією війна змусила покинути рідні домівки.

Присутній на зустрічі настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла о. Тарас Михальчук розповів про діяльність Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ.

На закінчення владика Степан поблагословив сумівців на подальшу працю для Бога й України, яку вони звершують у 12 країнах світу: «Нехай Господь благословить нас усіх, усі наші плани, ідеї. Нехай благословить сумівців усього світу. Дозволь нам, Господи, зростати в нашій вірі, любові до України. Утверди нас у наших починання і планах. Бережи нас від всякого зла. Даруй силу, ласку здоров’я нашим захисникам. Дозволь нам бути твоїми свідками у всіх країнах світу, бути українцями, вірними своїй Батьківщині!»

Спілка української молоді (СУМ) — громадська організація, яка об’єднує українську молодь на добровільних засадах та виховує свідомих, чесних і працьовитих громадян, відданих українців-державників, що виробляють світогляд на національно-християнських традиціях та ідеалах, виплеканих українською нацією протягом століть.