Владика Петро Лоза відвідав дитячі будинки сімейного типу у Цеблові та Потеличі

3 січня 2020

30 грудня 2019 року та 2 січня 2020 року владика Петро Лоза, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії, здійнив душпастирські візити до дитячих будинків сімейного типу у с. Цеблові та с. Потеличі.

Владика Петро Лоза відвідав дитячі будинки сімейного типу у Цеблові та Потеличі

Відвідини дитячого будинку у с. Цеблів

31 грудня 2019 року владика Петро Лоза, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківський, та о. Ярослав Малиш, синкел у справах монашества, відвідали Дитячий будинок сімейного типу у с. Цеблів (Сокальський район, Львівська область), яким опікуються сестри Згромадження св. Йосифа Обручника.

Перш за все, владика Петро у співслужінні о. Ярослава помолився Божественну Літургію та звернувся до присутніх зі словом: «Дякуємо Господеві за прожитий рік. Ми можемо подивитися, як Господь супроводжує нас через ціле наше життя, через цей рік, які ласки Він посилає кожного року і просити благословення для майбутнього.

Сьогодні хочеться бажати, щоб ми мали віру в те, що Господь є близьким до нас та супроводжує нас. Ми живемо, вчимося, маємо друзів, але найважливіше завдання в нашому житті — любити Господа Бога. Бог кожного з нас бере за руку і веде через ціле наше життя. Він каже дати нагоду свідчити про Нього. Бути свідками — це бути Його учнями. Будьмо свідками, бо Господь буде посилати в нашому житті різні можливості, щоб свідчити про Нього.

В період підготовки до Різдва пригадуймо, що Бог, який залишив небо та прийшов на землю, щоб взяти нас за руку, підняти до неба і повернути благодать, яка нам так потрібна для спасіння».

Відвідини дитячого будинку у с. Потелич

Натомість, 2 січня 2020 року єпископ-помічник Петро Лоза та о. Ярослав Малиш відвідали Дитячий будинок сімейного типу у с. Потелич (Рава-Руський деканат), яким опікуються сестри цього ж Згромадження св. Йосифа.

В цей день владика Петро у співслужінні присутніх священнослужителів: о. Ярослава Малиша та о. Ярослава, ЧНІ, звершив Архиєрейську Божественну Літургію і виголосив проповідь.

«Маємо радість, що можемо Вас відвідати в часі, коли готуємося до Різдва, приходу Божого Сина на землю як людини. Коли Бог прийшов на землю — прийшла радість. Хочемо, щоб Він народжувався в наших серцях та домах. Христос приходить до нас, щоб пригорнути до свого серця. Часом здається, що Бог нас залишив, але коли говоримо про вічне життя, то знаємо, що для кожної безсмертої душі Господь готує рай. Коли кажемо, що Господь добрий, то не можемо уявити, що він може щось зробити злого для людини. Господь є той, хто підтримує людину», — зазначив владика Петро.

Звертаючись до сестер, архиєрей наголосив на служінні, яке вони прийняли у монашестві, а також служінні для дітей.

За матеріалами Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ