Владика Миколай Бичок помолився разом з вірними парафіяльної спільноти у м. Брізбені за українських воїнів

22 травня 2024

У неділю, 19 травня, владика Микола Бичок, єпископ Мельбурнської єпархії Святих верховних апостолів Петра і Павла, відвідав парафію Покрову Пресвятої Богородиці у м. Брізбені (Австралія).

У свято Зіслання Святого Духа владика Микола прибув до Брізбена, щоб помолитися разом із місцевими вірними. Архиєрей очолив Божественну Літургію, під час якої йому співслужив о. Стефан Сапун, адміністратор парафії Покрову Пресвятої Богородиці. Про це повідомила пресслужба Мельбурнської єпархії.

Під час проповіді владика Микола роздумував про дари, які апостоли отримали після Зіслання Святого Духа. Він нагадав вірним: «Святий Дух зійшов на кожного з нас через Святу Тайну Миропомазання. Завдяки цьому ми стали правдивими воїнами Христовими, а наше тіло стало храмом Святого Духа. Про цю велику істину пригадує нам святий апостол Павло та настановляє нас так жити: „Хіба ж не знаєте, що ваше тіло — храм Святого Духа, який живе у вас? Його ви маєте від Бога, тож уже не належите до себе самих. Ви бо куплені високою ціною! Тож прославляйте Бога у вашому тілі!“ (1 Кор. 6, 19–20)».

Владика закликав вірних не переставати молитися за Україну та наших воїнів: «У цей день П’ятидесятниці молімось сьогодні за наших воїнів, щоб Святий Дух наділив їх всіма необхідними дарами для боротьби з видимими і невидимими ворогами». Тож після Божественної Літургії всі разом помолилися за мир та спокій в Україні та за наше військо.

Далі присутні зібралися у парафіяльній залі, де за смачним частуванням мали можливість поспілкуватися та разом відсвяткувати цей празник Зіслання Святого Духа.