Владика Микола Бичок взяв участь в благодійному заході на підтримку України в Ардірі (Австралія)

29 травня 2022

У суботу, 28 травня церковне подвір’я парафії Успення Пресвятої Богородиці в Ардірі наповнилось великою кількістю людей, адже тут відбувався концерт задля збору коштів на підтримку України. Владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, завітав на цей благодійний захід в Ардірі. Усі присутні мали нагоду поспілкуватися з своїм пастирем. Варто зазначити, що тепер у Мельбурні та інших містах Австралії та Нової Зеландії часто відбуваються різні заходи по збору коштів на підтримку України.

Усі присутні мали нагоду поласувати смачними варениками, борщем та ковбасками, та потішити себе домашніми солодощами. Парафіяни готувалися, щоб усе вийшло смачне, корисне та у достатній кількості. За день до заходу наліпили 900 вареників на зварили 35 літрів борщу; спекли декілька кошиків булочок, рогаликів, хрустиків та інших смаколиків. Першими закінчились, звичайно ж, вареники, проте ніхто з присутніх не повернувся додому голодним. Про це зазначає пресслужба Мельбурнської єпархії Святих апостолів Петра і Павла.

Окрім, смачної поживи для тіла — усі присутні «підживилися» поживою для душі. У виконанні Симона Когута, Олега Левкута та о. Андрія Микитюка пролунали як народні, так і естрадні пісні. Концерт розпочався піснею «Ой у лузі червона калина», яка за час війни знову стала популярною та лунає по цілому світі у виконанні різних груп. Свою лепту у атмосферу вніс Мирон Гусяк, який заграв на акордеоні відомі народні пісні. Як завжди чудово виступив юнацький склад танцювальної групи «Легенда», запрезентувавши присутнім виконання двох танків.

Закінчення концерту відбулося гучним співом пісні «Лента за лентою», яку вивчили усі присутні. Окрім місцевих жителів, австралійців та українців, на захід приїхали і тимчасово переселені українці з Сумів, Харкова, Броварів, Львівщини та Тернопільщини.

На завершення о. Андрій Микитюк, адміністратор парафії, щиро подякував усім хто приготував цю подію, а особливо тим, які прийшли та своєю присутністю та щедрими фінансовими пожертвами висловили свою підтримку Україні.