Владика Іван Кулик висвятив нового священника для Кам’янець-Подільської єпархії

25 липня 2023

22 липня 2023 року у храмі Святого влкмуч. Юрія Переможця у м. Городок під час Архиєрейської Божественної Літургії владика Іван Кулик, єпарх Кам’янець-Подільський, уділив ієрейські свячення диякону Івану Стручуку.

Владика Іван Кулик висвятив нового священника для Кам’янець-Подільської єпархії

У проповіді владика Іван звернув увагу на важливості бути достойними. «Адже сам Христос сказав: „Хто не бере свого хреста й не йде слідом за мною, той мене недостойний; хто любить батька або матір більше, ніж мене, той мене недостойний; і хто любить сина або дочку більше, ніж мене, той мене недостойний“. Тут мається на увазі, щоб Господь Бог був на першому місці у нашому житті, щоб той певний тягар Христа ми несли задля спасіння», — мовив проповідник, як зазначає пресслужба Кам’янець-Подільської єпархії УГКЦ.

«Сьогодні новопоставлений ієрей Іван також ставить на перше місце Господа і буде брати той тягар Спасителя, який йому буде даний», — підкреслив єпископ.

Після завершення богослужіння єпископ привітав новопоставленого ієрея і побажав йому бути ревним душпастирем.

У свою чергу, нововисвячений отець Іван склав подяку рідним, дружині, наставникам та усім причетним до священичого виховання за підтримку, та попросив усіх присутніх про молитву за гідне священиче служіння.