Владика Діонісій Ляхович привітав духовенство та вірних із початком нового пасторального року

2 вересня 2021

1 вересня 2021 року, апостольський екзарх для українців візантійського обряду в Італії владика Діонісій Ляхович привітав духовенство та вірних із початком нового пасторального року. Варто зазначити, що саме цього дня відбувся перехід усіх парафіяльних громад екзархату на григоріанський календарем.

«Під поглядом Жировицької Богородиці сьогодні, 1 вересня, ми розпочинаємо новий пасторальний рік, у який ми входимо сповнені великим ентузіазмом, плани та цілковитою довірою у Боже Провидіння», — зазначив на початок свого відеопривітання преосвященний владика Діонісій Ляхович.

Відтак єпископ пригадав знакові моменти минулого року. «Минулий пасторальний рік був для нас позначений багатьма викликами, зокрема пов’язаними із пандемією коронавірусу. Ми досвідчили на собі різні обмеження, ми не могли збиратися разом, нам бракувало відчуття спільноти та безпосереднього спілкування з друзями, близькими. Однак, досвід пандемії показав, що наші громади є справді живими, що віра у серцях наших вірних є дійсно великою. Тому розпочинається новий пасторальний рік», — зазначив владика Діонісій.

Опісля, архиєрей висловив вдячність за служіння у минулому році своїм співробітникам — душпастирям: «Хочу висловити слова глибокої вдячності усім нашим душпастирям, які долаючи нелегкі труднощі як добрі пастирі завжди старалися бути поруч зі своїми людьми та опікуватися ними».

«Також дякую усім вірним нашого екзархату за те, що активно долучалися до різноманітних душпастирських ініціатив, як у режимі онлайн, так і фізично, засвідчуючи своє бажання бути у церкві та жити щоденно вірою в Ісуса Христа», — сказав владика.

«Рівно ж, на початку цього нового пасторального року прошу всіх вас про молитву, щоби апостольський екзархат в Італії, крокуючи синодальним шляхом разом з усією Католицькою Церквою, реалізуючи нові ініціативи, допоміг кожному із нас йти дорогою святості, до якої покликав нас Господь Бог», — мовив на завершення апостольський екзарх для українців візантійського обряду в Італії владика Діонісій Ляхович.

За матеріалами Апостольського екзархату в Італії