Владика Богдан Манишин привітав українських добровольців

15 березня 2021

14 березня 2021 року преосвященний владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії, завітав до храму святих Володимира і Ольги у Стрию, де очолив Архиєрейську Божественну Літургію. На богослужінні були присутні численні добровольці та їх родини.

Владика Богдан Манишин привітав українських добровольців

Звертаючись до них та вітаючи з Днем українського добровольця, дякуючи за їх невтомну працю та служіння Україні, владика Богдан сказав: «Така добра воля є в нашій українській крові, коли потрібно показати любов до своєї Батьківщини, вона виявляється в тому, що ти даруєш себе їй. І сьогодні усім добровольцям нашої країни, які гідно продовжують добру волю Українських Січових Стрільців, бійців Української Галицької Армії, УПА, добровольців, які служили в формуваннях нехай інших держав, але боролись за Україну проти різного роду тиранії, ми б хотіли побажати доброї долі, мудрості Божої, глибокого Христового миру і вільної України в першу чергу від гріха та від окупанта».

Також єпископ привітав пароха храму о. Михайла Ільницького з тридцятою річницею ієрейських свячень.

За матеріалами Стрийської єпархії УГКЦ